II Dzień Poznańskiej Przedsiębiorczości
Poznański Lider Przedsiębiorczości

Dla fascynatów e-biznesu

Bazy firm działających w e-biznesie, bieżące informacje na temat unijnego wsparcia projektów związanych z takim biznesem a także całe kompendium wiedzy dla startujących w wirtualnej przedsiębiorczości odnaleźć można na działającej w ramach projektu systemowego PARP portalu Wspieramy e-Biznes – web.gov.pl. 

Portal Wspieramy e-Biznes jest elementem projektu systemowego PARP, którego celem jest popularyzacja idei społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy. Projekt jest realizowany pod nadzorem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Zawarte na stronach bazy wiedzy to obszerne i stale powiększające się kompendium wiedzy na wszelkie tematy związane z działaniami 8.1 i 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Wyjątkowo ciekawy jest jednak dział Baza technologii B2B.

To tam można znaleźć informacje na temat dziesiątek przedsięwzięć, które w ramach unijnego dofinansowania rozpoczęło działalność w e-rzeczywistości. Można tam znaleźć partnerów do współpracy, bardzo ciekawe inicjatywy, można też od tej właśnie strony szukać inspiracji, gdy chce się zacząć działalność gospodarczą w wirtualnym świecie.

więcej informacji: http://www.web.gov.pl/

x

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.