II Dzień Poznańskiej Przedsiębiorczości
Poznański Lider Przedsiębiorczości

Bony na cyfryzację – webinarium

Poznański Park Naukowo-Technologiczny przy współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w webinarium: Bony na cyfryzację. Zasady finansowania oraz wsparcie doradcze. Spotkanie odbędzie się 16 września 2021 o godzinie 10.

„Bony na cyfryzację” to nowy program dotacyjny, oferujący możliwość pozyskania do 85% dofinansowania na projekty, dotyczące wykorzystania technologii cyfrowych, które służą wdrażaniu innowacji procesowej lub nowego produktu na rynek. Nabór wniosków ruszy 20 września i potrwa miesiąc. Maksymalna kwota wartości kosztów kwalifikowanych to 300.000 zł.
O programie pisaliśmy TUTAJ
Komplet informacji o webinarium

x

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.