Poznański Lider Przedsiębiorczości

II Forum Gospodarcze Aglomeracji Poznańskiej

Jak światowy kryzys gospodarczy wykorzystać do promocji Aglomeracji Poznańskiej zastanawiają się uczestnicy II Forum Gospodarczego Aglomeracji. Wśród gości forum pojawił się między innymi wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak.

Druga edycja Forum Gospodarczego upłynie pod znakiem prezentacji kompleksowej oferty inwestycyjnej regionu potencjalnym inwestorom. W pierwszym dniu obrad odbyła się już debaty panelowe: poświęcona innowacyjności jako metodzie walki z kryzysem oraz promocji miasta i aglomeracji w kontekście piłkarskich Mistrzostw Europy w 2012 roku.

W debatach wzięli udział: wicepremier Waldemar Pawlak, Starosta Poznański, Jan Grabkowski, prezydent Poznania Ryszard Grobelny oraz szefowie największych innowacyjnych firm aglomeracji: Remondis, Dalkia, Solaris Bus & Coach oraz ITTI.
Goście forum wezmą także udział w prezentacjach Targów Poznańskich jako miejsca spotkań biznesowych, stadionu jako miejsca promocji aglomeracji oraz Centrum Superkoputerowo-Sieciowego jako przykłady działania innowacyjnego.

Obrady II Forum Gospodarczego Aglomeracji Poznańskiej można obserwować za pośrednictwem internetowej transmisji on-line na stronie www.forumgospodarcze.com

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć z II Forum Aglomeracji Poznańskiej

x

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.