IX edycja konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”

Podstawowym zamierzeniem konkursu jest tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędem skarbowym a przedsiębiorcą przy jednoczesnym promowaniu administracji podatkowej jako organizacji efektywnej i sprawnej w codziennej obsłudze.
Zwycięzcy konkursu otrzymują tytuł "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy", którym mogą posługiwać się do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.
W poprzednim roku w gronie laureatów znalazły się 4 wielkopolskie urzędy skarbowe: Urząd Skarbowy w Koninie, Urząd Skarbowy w Grodzisku Wielkopolskim, Urząd Skarbowy w Lesznie oraz Urząd Skarbowy w Pleszewie.
Zgłoszenia przyjmowane są do 21 maja 2011 w regionalnych lożach BCC.