II Dzień Poznańskiej Przedsiębiorczości
Poznański Lider Przedsiębiorczości

MAN w Sadach zwiększa produkcję

Wiosną przyszłego roku w fabryce autobusów MAN w Sadach ruszy produkcja podwozi samojezdnych oraz autobusów zasilanych gazem LPG. O sprawie pisze dzisiejsza lokalna Gazeta Wyborcza.

Przygotowania do uruchomienia nowej produkcji rozpoczną się już w styczniu 2008 roku. Wtedy to zostanie zmodernizowana linia produkcyjna. W tym samym czasie zostanie zamknięta fabryka MAN w Niemczech. Linie produkcyjne podwozi i autobusów na gaz LPG trafią właśnie do Sadów koło Tarnowa Podgórnego. Wiąże się to także ze wzrostem zatrudnienia o kilkadziesiąt osób.

Więcej na: www.gazeta.pl

x

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.