II Dzień Poznańskiej Przedsiębiorczości
Poznański Lider Przedsiębiorczości

Targi Szkoleń z oferty PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w targach które odbędą się w ramach projektu: „Promocja projektów własnych PARP realizowanych w ramach SPO RZL”. Targi odbędą się 5 września w Centrum Blue City w Warszawie.

Idea Targów Szkoleń oferowanych przez PARP zrodziła się w związku z dużym zapotrzebowaniem przedsiębiorców na informacje dotyczące realizacji oraz uczestnictwa w projektach doradczych, szkoleniowych i edukacyjnych współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem Targów jest zapoznanie przedsiębiorców z ofertą szkoleń dla pracowników przedsiębiorstw realizowanych na zlecenie PARP, a współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach SPO RZL.

Szczegóły na: www.targiparp.waw.pl

x

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.