II Dzień Poznańskiej Przedsiębiorczości
Poznański Lider Przedsiębiorczości

Własność intelektualna w firmie – spotkanie informacyjne

Fotolia 46756521 XSPoznański Park Naukowo-Technologiczny zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconym własności intelektualnej w firmie. Spotkanie odbędzie się 3 marca 2016 (siedziba PPNT, ul. Rubież 46).

 

Eksperci PPNT przedstawią różne rodzaje własności intelektualnej, sposoby ochrony oraz możliwości i koszty korzystania z niej.

Spotkanie będzie połączone z prezentacją działania 2.3.4 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie unijne na stworzenie zgłoszenia patentowego, koszty procedury patentowej, a także usługi doradcze przygotowujące do procesu komercjalizacji przedmiotu zgłoszenia.

W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), który przybliży możliwości dofinansowania i doradzi jak napisać wniosek.

Komplet informacji

x

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.