Wyjazd na targi w Cannes

Udział w targach organizowany jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.
Organizatorem wyjazdu jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Celem udziału samorządów lokalnych/ stowarzyszeń samorządowych/ spółek samorządowych Województwa Wielkopolskiego w targach MIPIM jest stworzenie możliwości nawiązania przez te jednostki bezpośredniego kontaktu z inwestorami i zwiększenie ich zdolności promocyjnych.
Więcej informacji tutaj