Fundusze dla zrównoważonego rozwoju firm - webinar

12 grudnia odbędzie się webinar "Fundusze dla zrównoważonego rozwoju wielkopolskich przedsiębiorstw". Na wydarzenie zaprasza Wielkopolski Fundusz Rozwoju.

Eksperci szeregu instytucji, oferujących zarówno bezzwrotne, jak i zwrotne instrumenty wsparcia finansowego przedstawią, które zagadnienia wpisujące się w ideę zrównoważonego rozwoju, mają szansę uzyskać wymierną pomoc.

"Kryzys klimatyczny stawia przed nami kolejne wyzwania, w tym związane z zieloną transformacją sektora prywatnego. Proces ten nie odbędzie się jednak bez koniecznych inwestycji. Tworząc Europejski Zielony Ład, który stawia przed nami ambitny cel neutralności klimatycznej europejskiej gospodarki do 2050 r., Unia Europejska stwarza szereg możliwości, które pomogą ten cel osiągnąć" - poinformowali organizatorzy.

Jak podano owe instrumenty finansowe, dostępne w ramach rozpoczynającej się perspektywy finansowej na lata 2021-2027 staną się kluczowym narzędziem realizacji zamierzeń, które jednocześnie mogą przyczynić się do obniżenia bieżących kosztów prowadzonej działalności.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Więcej informacji tutaj.