O konkursie

O konkursie

lider 270Konkurs o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” organizowany jest od kilkunastu lat przy wsparciu środowisk biznesowych.
W tym roku zapraszamy firmy do udziału w XXI edycji Konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości".

Głównym celem Konkursu jest pomaganie wyróżniającym się przedsiębiorcom, zaliczanym do sektora MSP, w budowaniu trwałej pozycji na rynku, poprzez stwarzanie możliwości prezentowania ich oferty szerokiemu gronu partnerów i potencjalnych klientów oraz promocja i upowszechnianie przykładów udanych wdrożeń innowacyjnych produktów, usług lub technologii opracowanych w wielkopolskich ośrodkach naukowych.

Dodatkowymi celami Konkursu są:
• upowszechnianie przykładów sukcesu i dobrej praktyki laureatów wśród młodych adeptów biznesu,
• promowanie wizerunku Metropolii Poznań jako środowiska przyjaznego rozwojowi przedsiębiorczości wśród inwestorów i wystawców targowych,
• umacnianie współpracy gospodarczej podpoznańskich gmin i organizacji gospodarczych,
• ideą Konkursu jest również nawiązanie do wielkopolskich tradycji gospodarczych, mających swój początek w Bazarze Poznańskim.

Laureatem Konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości" może zostać średni, mały lub mikroprzedsiębiorca oraz Startup działający na terenie Metropolii Poznań, który notuje sukcesy na rynku, posiada ciekawą ofertę, wykorzystuje innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy, rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań, a prowadzona przez niego działalność jest przyjazna ludziom i środowisku.

Oprócz tytułu i wyróżnienia można uzyskać prestiżowe nagrody ufundowane przez sponsorów > Sponsorzy nagród dodatkowych.
Pełna dokumentacja Konkursu, obejmująca aktualne formularze zgłoszeniowe oraz kryteria oceny wniosków są w zakładce > Formularze zgłoszeniowe 
tutaj znajdziesz Regulamin.
a także dane kontaktowe: Biuro Konkursu.
Serdecznie zapraszamy!
Udział w konkursie jest bezpłatny!!!

WAŻNE INFORMACJE:
Tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości" można uzyskać jeden raz na trzy lata.
Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest terminowe złożenie dokumentacji konkursowej (do 29 lutego 2024 r.) tj. wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z kompletem załączników (w przypadku jeżeli przedsiębiorca dołącza dodatkowe dokumenty).
Formularz wraz z załącznikami można przesyłać drogą elektroniczną na adres > Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres Biura Konkursu albo złożyć bezpośrednio w Biurze.

Natomiast podpisane przez osobę uprawnioną Oświadczenia kandydata do tytułu "Poznański Lider Przedsiębiorczości" należy złożyć lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Biura Konkursu w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem - Konkurs o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości".

Dane zawarte w wymienionych dokumentach objęte są tajemnicą, a dostęp do nich posiadają wyłącznie Kapituła Konkursu i Partner Merytoryczny.
Dokumentację konkursową należy składać w terminie określonym przez Organizatora:
• za pośrednictwem poczty bądź osobiście do Biura Konkursu
• za pośrednictwem Internetu na adres > Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

UWAGA!!!
Prosimy pamiętać o tym, że formularz wraz z załącznikami zostanie rozpatrzony, jeśli do Biura Konkursu zostanie dostarczony (bezpośrednio lub pocztą tradycyjną) podpisany formularz: Oświadczenia kandydata do tytułu Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości (w ciągu 7 dni roboczych, jeśli formularz został przesłany elektronicznie).