Nieruchomości

Nieruchomości

Nowe domy w Gowarzewie

gowarzewo 270W Gowarzewie (gm. Kleszczewo), przy ulicy Zimowej powstaje nowe osiedle „4 pory roku”. Inwestycja, znajdująca się w bliskim otoczeniu zieleni i w pobliżu placówek edukacyjnych, to świetny wybór szczególnie dla rodzin z dziećmi. Inwestorem jest spółka Global GT.

Czytaj więcej
Nieruchomości

PTB Nickel buduje hotel Hampton by Hilton

hilton 270Rozpoczęła się budowa pierwszego w Poznaniu hotelu Hampton by Hilton. Generalnym wykonawcą inwestycji, realizowanej w systemie „pod klucz”, została firma PTB Nickel. W niespełna 16 miesięcy, na zlecenie spółki BB Old Town, wybuduje 6-piętrowy obiekt hotelowy o powierzchni blisko 5 tys. m2. Poza 117 pokojami znajdzie się w nim m.in. podziemny garaż, strefa fitness, sala konferencyjna oraz bar i restauracja. Autorem projektu hotelu jest warszawskie biuro architektoniczne AGK Architekci.

Czytaj więcej
Nieruchomości

Idealna strefa wypoczynku sofa czy narożnik

strefa wypoczynku 1smallUrządzając mieszkanie dbamy nie tylko o to, by było pięknie i designersko, ale także funkcjonalnie. Salon, bez względu na to czy jest duży czy mały, odgrywa w każdym domu najistotniejszą rolę. Jest domowym centrum wypoczynku i spotkań całej rodziny, dlatego też tak ważne jest jego odpowiednie wyposażenie. A co stanowi główną część salonu?

Czytaj więcej
Nieruchomości

Agrobex nie tylko deweloper

Agrobex Szkola Podstawowa w Zalasewie28 lat na rynku, a w tym okresie blisko 40 zrealizowanych inwestycji własnych, 100 zrealizowanych inwestycji zleconych, 4500 wybudowanych mieszkań, ponad 345 tys. m.kw. wybudowanych powierzchni oraz długa lista wyróżnień i medali. To dorobek spółki Agrobex, zaliczonej przez Wielkopolski Klub Kapitału do grona najcenniejszych marek w Wielkopolsce.

Czytaj więcej
Nieruchomości

Targi mieszkaniowe

targiWszyscy, którzy planują zakup nowego mieszkania powinni w najbliższy weekend pojawić się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Odbędzie się tam bowiem kolejna edycja „Targów mieszkaniowych".

Czytaj więcej
Nieruchomości

Drugi etap Osiedla Botaniczna

Osiedle BotanicznaDrugi etap Osiedla Botaniczna to kolejna inwestycja mieszkaniowa realizowana w Poznaniu przez PTB Nickel. W połowie kwietnia br. spółka została generalnym wykonawcą najnowszego projektu firmy Nickel Development. Do lipca 2018 r. na poznańskich Ogrodach wybuduje 4 budynki mieszkalno-usługowe o łącznej powierzchni użytkowej blisko 13 tys. mkw.

Czytaj więcej