Aktualności

Szkolenia

Komunikacja w biznesie - szkolenie

Poznański Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne szkolenie "Komunikacja w biznesie - budowanie zespołu i komunikacja w grupie". Spotkanie zaplanowano w dniach: 7-8 września 2022 r. w godz. 16.30 - 20.30.

Czytaj więcej
Szkolenia

ABC własnej firmy - webinar

Poznański Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatny webinar „ABC własnej firmy – przygotowanie do rozpoczęcia działalności gospodarczej”. Spotkanie odbędzie się w dniach 26-27 września 2022 r.

Czytaj więcej
Szkolenia

E-learning w pigułce - szkolenie

Poznański Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne szkolenie "E-learning w pigułce - jak skutecznie prowadzić szkolenia i warsztaty online". Zajęcia zaplanowano 14 i 15 września 2022 r. w godz. 16.30 - 20.30.

Czytaj więcej
Dotacje

Granty na Eurogranty

Jeszcze tylko do 11 sierpnia przyjmowane są wnioski w ósmej, ostatniej rundzie konkursu „Granty na Eurogranty”. To inicjatywa dedykowana mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom, które potrzebują wsparcia finansowego w przygotowaniu wniosku projektowego do programów organizowanych przez Unię Europejską.

Czytaj więcej
Dotacje

System Wczesnego Ostrzegania dla firm

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do Systemu Wczesnego Ostrzegania (SWO). Celem SWO jest wdrożenie systemu wczesnego ostrzegania dla przedsiębiorców, którzy doświadczają okresowych trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Czytaj więcej