Konkursy

Konkursy

XIX edycja konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości

Prestiżowy tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” czeka na najlepsze firmy w regionie. Do udziału w XIX edycji konkursu zapraszamy średnie, małe i mikroprzedsiębiorstwa oraz start-upy z terenu Metropolii Poznań (miasta Poznania, powiatu poznańskiego oraz gmin Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem), które notują sukcesy na rynku, cechuje je przedsiębiorczość, działalność społeczna, a także posiadają ciekawą ofertę oraz rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań.

Czytaj więcej
Konkursy

Teraz Polska - 32 edycja

Do 31 stycznia trwa nabór zgłoszeń do 32 edycji konkursu "Teraz Polska". Godło „Teraz Polska” jest symbolem nowoczesnego patriotyzmu konsumenckiego, jednym z najlepiej kojarzonych w kraju znaków.

Czytaj więcej
Konkursy

Trwa konkurs PARP "Pracodawca Jutra”

Do 20 grudnia wydłużony został termin składania zgłoszeń do 6. edycji konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na najciekawsze inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją, rozwoju pracowników i kształcenia przyszłych kadr.

Czytaj więcej
Konkursy

Najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych konkurs dla firm

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła po raz pierwszy konkurs, którego celem jest popularyzacja w polskich przedsiębiorstwach idei systematycznego włączania pracowników w działania rozwojowe i innowacyjne w firmie. Wyłonione w konkursie najlepsze przedsięwzięcia i narzędzia mogą liczyć na promocję oraz nagrody finansowe. Projekty będzie można zgłaszać od 31 sierpnia do 21 września 2021. Konkurs finansowany jest z Programu Inteligentny Rozwój.

Czytaj więcej
Konkursy

EY Przedsiębiorca Roku

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń udziału w 19. edycji międzynarodowego konkursu „EY Przedsiębiorca Roku”. W Polsce, od 2003 roku niezależne Jury nagradza przedsiębiorców wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami biznesowymi. Każdego roku zwycięzca reprezentuje Polskę podczas światowego finału konkursu w Monte Carlo mierząc się z najlepszymi przedsiębiorcami z ponad 60 krajów.

Czytaj więcej