Konkursy

Konkursy

Pieniądze na rozwiązania gospodarki o obiegu zamkniętym

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs na najlepsze rozwiązania Gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ). Zgłoszenia będzie można składać od 22 czerwca do 27 lipca 2023. Na najciekawsze rozwiązania czekają nagrody główne w wysokości 50 tys. zł oraz wyróżnienia w wysokości 20 tys. zł. Łączna pula nagród to nawet 500 tys. zł.

Czytaj więcej
Konkursy

Pracodawca jutra

Rozpoczęła się siódma edycja konkursu „Pracodawca jutra”. Konkurs Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości skierowany jest do przedsiębiorców oraz instytucji edukacyjnych współpracujących z przedsiębiorcami, którzy realizowali inicjatywy edukacyjne w obszarze rozwoju pracowników lub propagowania idei edukacyjnych. Laureatów tegorocznego konkursu poznamy w październiku.

Czytaj więcej
Konkursy

Polski Produkt Przyszłości

Już 3 listopada rozpocznie się jubileuszowa, XXV edycja konkursu „Polski Produkt Przyszłości”. Konkurs organizują wspólnie Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR).

Czytaj więcej
Konkursy

XIX edycja konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości

Prestiżowy tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” czeka na najlepsze firmy w regionie. Do udziału w XIX edycji konkursu zapraszamy średnie, małe i mikroprzedsiębiorstwa oraz start-upy z terenu Metropolii Poznań (miasta Poznania, powiatu poznańskiego oraz gmin Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem), które notują sukcesy na rynku, cechuje je przedsiębiorczość, działalność społeczna, a także posiadają ciekawą ofertę oraz rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań.

Czytaj więcej