Formularze konkursowe

Formularze konkursowe

lider 270WAŻNE INFORMACJE

Tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości" można uzyskać jeden raz na trzy lata.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest terminowe złożenie dokumentacji konkursowej (do 29 lutego 2024 r.) tj. wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z kompletem załączników (w przypadku, jeżeli przedsiębiorca dołącza dodatkowe dokumenty).

Formularz wraz z załącznikami można przesyłać drogą elektroniczną na adres > Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres Biura Konkursu albo złożyć bezpośrednio w Biurze.

Natomiast podpisane przez osobę uprawnioną Oświadczenia kandydata do tytułu "Poznański Lider Przedsiębiorczości" należy złożyć lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Biura Konkursu w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem - Konkurs o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości".

Dane zawarte w wymienionych dokumentach objęte są tajemnicą, a dostęp do nich posiadają wyłącznie Kapituła Konkursu i Partner Merytoryczny.
Dokumentację konkursową należy składać w terminie określonym przez Organizatora:
• za pośrednictwem poczty bądź osobiście do Biura Konkursu
• za pośrednictwem Internetu na adres > Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA!!!
Prosimy pamiętać o tym, że formularz wraz z załącznikami zostanie rozpatrzony, jeśli do Biura Konkursu zostanie dostarczony (bezpośrednio lub pocztą tradycyjną) podpisany formularz: Oświadczenia kandydata do tytułu Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości (w ciągu 7 dni roboczych, jeśli formularz został przesłany elektronicznie).

Formularz zgłoszeniowy kandydata do tytułu “Poznański Lider Przedsiębiorczości”

PLP_MSP_formularz_2024.pdf

Konkurs o tytuł “Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” Kryteria oceny w kategoriach Średni, Mały, Mikroprzedsiębiorca

Kryteria_oceny_2024_MSP.pdf 

__________

Formularz zgłoszeniowy kandydata do tytułu “Poznański Lider Przedsiębiorczości” w kategorii STARTUP

PLP_STARTUP_formularz_2024.pdf

Konkurs o tytuł “Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” Kryteria oceny w kategorii STARTUP

Kryteria_oceny_2024_STARTUP.pdf

__________

Oświadczenia kandydata do tytułu “Poznański Lider Przedsiębiorczości”

PLP_Oswiadczenia_2024.pdf