Dotacje na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji dla przedsiębiorców

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na webinarium pn. „Dotacje na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji dla przedsiębiorców”. Wydarzenie odbędzie się 21 marca.

Celem webinarium jest przedstawienie informacji o możliwościach i warunkach uzyskania wsparcia dla przedsiębiorców oraz ich pracowników na podniesienie kompetencji i kwalifikacji (w tym zielonych kwalifikacji) w ramach Działania 6.4 Wsparcie pracowników i pracodawców Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) ze szczególnym uwzględnieniem Operatora dla subregionu leszczyńskiego. Webinarium skierowane jest do wszystkich firm zainteresowanych podnoszeniem kompetencji swoich pracowników. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lesznie.

 

Spotkanie odbędzie się w czwartek 21 marca 2024 roku w godzinach od 09:00 do 10:00 na platformie online Zoom. Osoby zainteresowane udziałem proszone są przesłanie formularza zgłoszeniowego do 19.03.2024 r. (wtorek) do godziny 12:00 lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Prowadzący:
Konsultant Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lesznie.

Organizator:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie prowadzony przez WARP Sp. z o.o.
ul. Geodetów1, 64-100 Leszno
tel.: 61 65 06 261, 61 65 06 262
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.