Volkswagen Poznań jednym z najlepszych pracodawców w Polsce

W badaniu przeprowadzonym przez firmę Randstad Volkswagen Poznań zajął wysoką - czwartą pozycję wśród innych pracodawców w kraju.

Firmę wyróżniła dobra kondycja finansowa, reputacja i stabilność zatrudnienia. Jest obecnie jednym z najbardziej docenianych przez ankietowanych pracodawców w Polsce. W pierwszej dziesiątce najlepszych firm znalazły się: 4 firmy motoryzacyjne, firma działająca w sektorze spożywczym, jedna z sektora nowoczesnych technologii, jedna związana z branżą lotniczą, przedsiębiorstwo medyczne, przedsiębiorstwo z branży produkcyjnej i z branży energetycznej.

Randstad Employer Brand Research to projekt badawczy dotyczący wizerunku pracodawcy i czynników atrakcyjności pracodawców. Pierwsze badanie przeprowadzono w 2000 r. w Belgii. Dziś obecne jest już w 32 krajach. W tym roku ma 14. edycję w Polsce. W naszym kraju badanie objęło m.in. 150 największych pracodawców. W badaniu wzięło udział blisko 6,8 tysięcy respondentów w wieku od 18 do 64 lat, zarówno uczących się, pracujących, jak i poszukujących pracy. Przeprowadzone zostało w styczniu 2024 roku.