Promocja organizacji pozarządowych

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe z powiatu poznańskiego do udziału w Wojewódzkim Forum Inicjatyw Pozarządowych „Skuteczna promocja kluczem do sukcesu Twojej organizacji pozarządowej”.
Spotkanie odbędzie się 28 września br. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu. Organizatorem forum jest Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP – Regionalny Ośrodek EFS z Poznania.
W programie szkolenia zaplanowano wystąpienia z tematyki: kreowania wizerunku organizacji, działań promocyjnych w stosunku do sponsorów i darczyńców, współpracy z mediami, rozwiązywania sytuacji kryzysowych, czy promocji projektów. Podczas Forum przedstawione zostaną także dobre praktyki z Polski i Wielkiej Brytanii.
Udział w Forum jest bezpłatny.
Zainteresowanych udziałem oraz zaprezentowaniem organizacji pozarządowych zapraszamy do zgłaszania się mailem na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zgłoszenia na forum, do 21 września);
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zgłoszenie organizacji na stoiska, do 14 września).
Więcej informacji na stronie: www.pisop.org.pl