Giełda kooperacyjna w Rimini

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji zaprasza do udziału, w giełdzie kooperacyjnej w ramach europejskiego programu Global Cluster. organizowanej 8 i 9 listopada 2007 w Rimini, we Włoszech. Giełda będzie towarzyszyć Międzynarodowym Targom Odzyskiwania Materiałów i Energii oraz Rozwoju Ochrony Środowiska Ecomondo 2008.

Projekt Global Cluster, w ramach którego organizowana jest giełda kooperacyjna, współfinansowany jest przez Komisję Europejską. Podczas wizyty uczestnicy biorą udział w indywidualnych, wcześniej umówionych rozmowach kooperacyjnych z przedsiębiorcami z 13 krajów Unii Europejskiej!

Planowany jest udział przedsiębiorców z takich krajów jak: Niemcy, Francja, Belgia, Włochy, Wielka Brytania, Finlandia, Hiszpania, Polska, Czechy Słowacja, Węgry, Estonia. Giełda kooperacyjna jest przeznaczona dla firm działających w szeroko rozumianej branży ochrony środowiska.

Giełda ma formułę dwudniowych spotkań kooperacyjnych, podczas których przedsiębiorcy mają możliwość przeprowadzenia rozmów z wybranymi wcześniej partnerami na podstawie dostępnego katalogu uczestników.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 10 października 2007! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły na: www.pcc.org.pl