Konferencja ABSL - w tym roku online

16 i 17 czerwca 2020 roku odbędzie się ABSL Digital Forum Business Resilience in the Face of Crisis. Konferencja odbędzie się na platformie online, rejestracja jest bezpłatna. ABSL zrzesza firmy z sektora usług nowoczesnych w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz aktywnie działa na rzecz rozwoju tego sektora.

Jak podali organizatorzy, ma to być ważne spotkanie online, prezentujące najnowsze dane z raportu „Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce”, aby zainspirować dyskusje na temat kluczowych wyzwań dla biznesu i gospodarki w obliczu kryzysu. Forum ABSL oferuje możliwość znalezienia najnowszych danych i spostrzeżeń z sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce.

"Wspólnie będziemy badać nowe sposoby utrzymania operacji biznesowych i rozszerzać możliwości modeli biznesowych w stopniu niespotykanym wcześniej. Dołącz do inspirujących dyskusji podczas dwudniowego wydarzenia online. Opracuj własną opinię na temat przywództwa w przełomowych czasach na podstawie prezentacji uczestników debaty oksfordzkiej. Weź udział w dyskusji z przedstawicielami władz lokalnych i centralnych" - zachęcają organizatorzy konferencji.

ABSL - (Association of Business Service Leaders, Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych), zrzesza firmy z sektora usług nowoczesnych w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz aktywnie działa na rzecz rozwoju tego sektora. Konferencja ABSL to jedno z największych wydarzeń biznesowych w Europie Środkowej, gromadzące co roku ponad tysiąc uczestników - globalnych liderów biznesu, przedstawicieli lokalnej i centralnej władzy oraz administracji europejskiej, ekspertów, naukowców i najbardziej opiniotwórcze media. W Poznaniu wydarzenie gościło dwa razy: w 2014 i 2018 roku, goścmi specjalnymi byli wtedy Madeleine Albright, była sekretarz stanu USA (w 2014 r.) oraz Simon Sinek (słynny mówca i pisarz motywacyjny - w 2018 r.).

więcej informacji: tutaj