„Back to Business”: spotkania b2b online w ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej online, która odbędzie się w ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Spotkanie będą trwały do 11 grudnia 2020.

Coroczny październikowy Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się w innej formie niż dotychczas. Zamiast kilkudniowej imprezy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, Regionalna Izba Gospodarcza zaprasza na sześć dwudniowych spotkań branżowych pod hasłem „Back to business”.
W ramach Kongresu, ośrodek Enterprise Europe Network organizuje wirtualne spotkania b2b. Celem spotkań jest znalezienie partnerów do różnego rodzaju współpracy (handlowej, technologicznej, produkcyjnej, usługowej, inwestycyjnej, badawczej lub naukowej). Spotkanie dedykowane jest firmom z każdego sektora gospodarki.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Wirtualna giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań pomiędzy przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Spotkania odbywają się online za pośrednictwem portalu internetowego, w którym dokonało się rejestracji na wydarzenie.
Rejestracja na spotkania jest otwarta do 10 grudnia 2020 r.
Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.
Komplet informacji
Zdjęcie: ilustracja, źródło: serwis Pixabay