ePitch - pokaż swoją firmę europejskim inwestorom

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w kolejnej sesji pitchingowej organizowanej online. W jej trakcie 5-7 zaproszonych przez organizatorów podmiotów będzie miało możliwość zaprezentowania swojej firmy przed europejskimi inwestorami.

ePitch organizowany jest 23 listopada przez francuski bank BPI France we współpracy z europejską platformą startupową EuroQuity. Sesja pitchingowa jest otwarta dla wszystkich sektorów gospodarki. Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 października.

Jak podali organizatorzy, udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. Aby wziąć udział w ePitchu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótki opis swojej firmy w języku angielskim (pitch deck) w formie prezentacji.

Kryteria naboru:
start-up zainteresowany pozyskaniem finansowania w ramach zalążkowej rundy inwestycyjnej Serii A (do 300 tysięcy euro).
Firma działająca w sektorze kapitało-chłonnym.
Oferowany produkt musi być na poziomie gotowości technologicznej – minimum TRL 7 i na poziomie gotowości rynkowej – minimum MRL 5.
Firma powinna działać w oparciu model biznesowy typu SMART.
Firma powinna posiadać własną stronę internetową i inne materiały/analizy itp. w języku angielskim oraz dokonać krótkiej prezentacji w jęz. angielskim (ok. 6 min) podczas wydarzenia.

Dodatkowych informacji udziela: Monika Fiszer: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.