Zaproszenie na Dubai International Boat Show

W dniach 9-13 marca odbędzie się Dubai International Boat Show - najbardziej uznane targi branżowe w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, GCC i na Bliskim Wschodzie. Do udziału w imprezie zachęca Biuro Współpracy z Zagranicą KIG.

 Organizowane w Dubai Harbour wydarzenie zapewnia kupującym i sprzedającym możliwość spotkania, nawiązywania kontaktów, prowadzenia interesów oraz odkrywania najnowszych rozwiązań z dziedziny jachtów i łodzi, a także wyposażenia jachtów i akcesoriów morskich. W tej edycji impreza będzie współlokalizowana z Dive MENA Expo, pokazem dla społeczności nurkowej ZEA i GCC.

Jak podali organizatorzy, w 2019 roku Dubaj zajął pierwsze miejsce na Bliskim Wschodzie i 9. na świecie jako najlepsza morska stolica.
Imprezę odwiedziło ponad 26 tys. gości ze 151 krajów. Blisko 13 proc. jachtów o długości powyżej 40 m należy do właścicieli z Bliskiego Wschodu.

"Zachęcamy do zainteresowania się ofertą naszego partnera, MK Business Link, oficjalnego i wyłącznego przedstawiciela targów Dubai International Boat Show w ZEA, przygotowującego udział polskich firm w tegorocznej edycji targów. Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat targów Dubai International Boat Show oraz możliwości uczestnictwa w nadchodzącej edycji wydarzenia, prosimy o kontakt" - podało Biuro Współpracy z Zagranicą KIG

Informacji udzielają:
Agnieszka Salamończyk
tel: 22 6309773, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Elżbieta Wojtas
tel: 22 6309752, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.