Zaproszenie na targi spożywcze w Bangkoku

Ogłoszony został nabór na wystawiennicze stoisko regionalne organizowane w ramach działań na rzecz budowy rozpoznawalności marki Wielkopolska podczas wydarzenia FHT Food&Hospitality Thailand, Bangkok. Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-24 września 2022 r.

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz uczelni wyższych, inicjatyw klastrowych i instytucji otoczenia biznesu, posiadających siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem Inteligentnej Specjalizacji „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”.

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem powinny przesłać komplet dokumentów (szczegóły tutaj) do 08 czerwca. Dodatkowych informacji udziela: Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (tel. 61 62 66 260, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Podczas poprzedniej edycji targów na 18 tys. m kw. swoją ofertę prezentowało ponad pół tysiąca wystawców z całego świata. W trakcie wydarzenia przez targowe pawilony przewinęło sięprzeszło 31 tys. gości. Więcej informacji o targach: tutaj