Norway Grants Innovation Day 2023

O zielonej i niebieskiej gospodarce przyszłości będą rozmawiać uczestnicy konferencji „Norway Grants Innovation Day 2023”, które 28 marca 2023 odbędzie się w Poznaniu. Organizatorem konferencji jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną nowe eko-innowacje i rozwiązania na miarę dzisiejszych czasów i trendów na naszym rynku.
Ważnym tematem będzie też wsparcie i dofinansowanie z Funduszy Norweskich, ich wpływu na polską gospodarkę oraz poznamy tajniki współpracy polsko-norweskiej. W sprawach najważniejszych głos zabiorą dedykowani praktycy i eksperci.

W konferencji wezmą udział m.in. Małgorzata Jarosińska-Jedynak, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Dariusz Budrowski, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Keynote Speech „Innowacje, ESG oraz zrównoważony rozwój - redefinicja i wzmacnianie sukcesu w epoce inteligencji” wygłosi Marcin Petrykowski, prezes zarządu w grupie kapitałowej Atende S.A.

Blok I konferencji będzie poświęcony współpracy międzynarodowej Polski i Norwegii.
Podczas Bloku II „Green Innovations – Power on!” odbędą się dwa panele dyskusyjne zatytułowane „Zazielenianie procesów w przedsiębiorstwach – korzyści dla przedsiębiorcy, korzyścią dla otoczenia. Samowystarczalność energetyczna” oraz „Ekoprodukty – innowacje przyjazne środowisku”.
Blok III „There is no Green without Blue” będzie zawierał panel dyskusyjny „Woda i jej otoczenie – jak w zgodzie z naturą prowadzić działalność gospodarczą?”. W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną również filmy o przedsiębiorcach, którzy uzyskali wsparcie z Funduszy Norweskich.
Konferencja odbędzie się zarówno stacjonarnie w Poznaniu (Poznań Congress Center), jak i online. Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje limit osób. Aby wziąć udział w konferencji stacjonarnie, niezbędna jest rejestracja.
Komplet informacji