Polsko-Egipskie Forum Biznesu

23 maja w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbędzie się Polsko-Egipskie Forum Biznesu z udziałem firm polskich i egipskich. Po części informacyjnej zorganizowane zostaną rozmowy bilateralne pomiędzy potencjalnymi partnerami z obydwu krajów.

 KIG podała, że 22 i 23 maja w Warszawie przebywać będzie delegacja przedstawicieli egipskiego biznesu, zorganizowana przez Egipską Radę Biznesu ds. Współpracy Międzynarodowej we współpracy z Egipsko-Polską Radą Biznesu oraz Biurem Handlowym Ambasady Arabskiej Republiki Egiptu.
W składzie delegacji znajduje się 16 przedstawicieli wiodących firm i organizacji egipskich, w tym niedawno powołanej Egipsko-Polskiej Rady Biznesu, reprezentujących szereg sektorów, w tym m.in. sektor spożywczy, meblowy, energetyczny czy petrochemiczny.

Drugiego dnia wizyty w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej (Warszawa, ul. Trębacka 4) odbędzie się Polsko-Egipskie Forum Biznesu z udziałem firm polskich i egipskich. Spotkanie realizowane jest przy wsparciu Biura Handlowego Ambasady Arabskiej Republiki Egiptu. Zainteresowani udziałem w spotkaniu mogą się zarejestrować tutaj

żródło: Krajowa Izba Gospodarcza