Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie

Wielkopolski Fundusz Rozwoju zaprasza na konferencję online dla przedsiębiorców „Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie”. Wydarzenie odbędzie się 20 grudnia i będzie poświęcone brandingowi marki w ekspansji zagranicznej firmy.

Jak podkreślają organizatorzy często brak oczekiwanego sukcesu firmy za granicą spowodowany jest nieodpowiednim przygotowaniem do ekspansji – niewystarczająca wiedza, jak funkcjonować na danym rynku, czy po prostu brak strategii. Kluczem do sukcesu i zbudowania rynkowej przewagi jest odpowiedni branding firmy oraz produktów, ponieważ tzw. brand awareness jest kluczowym elementem marketingu i zarządzania firmą.

Podczas konferencji zostaną poruszone m.in. następujące zagadnienia: o czym warto pamiętać, przygotowując się do wejścia na dany rynek, jak budować przewagę konkurencyjną na zagranicznym rynku, co wpływa na kształt i DNA marki, jakie są trendy w brandingu marek. Nie zabraknie też konkretnych przykładów i doświadczeń firm, odpowiedzi dlaczego wybrały ten, a nie inny kierunek, a także jak wyglądało budowanie świadomości marki za granicą.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program i rejestracja: tutaj