Innovation for e-Participation
16 listopada 2011 w Poznaniu odbędzie się międzynarodowa prekonferencja pt. „Innovation for e-Participation”, która poprzedza 6. Europejską Ministerialną Konferencją i Wystawę nt. e-Administracji egov2011PL.
Współorganizatorem prekonferencji jest PARP, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz szwedzka rządowa agencja ds. innowacji VINNOVA. W prekonferencji „Innovation for e-participation” udział weźmie ok. 200 międzynarodowych uczestników. Całość konferencji będzie transmitowana on-line na portalu www.web.gov.pl/transmisja. Konferencja będzie tłumaczona z języka angielskiego.
Prekonferencja będzie doskonałym forum do zapoznania międzynarodowych ekspertów z dziedziny e-administracji, e-biznesu i innowacji z wynikami osiągniętymi w Polsce przez PARP w ramach realizacji działań wspierających innowacje, e-biznes oraz elektroniczną administrację, w tym rezultaty wdrażania działania 8.1 i 8.2 POIG.
Wiecej informacji tutaj