XIX edycja konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości

Prestiżowy tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” czeka na najlepsze firmy w regionie. Do udziału w XIX edycji konkursu zapraszamy średnie, małe i mikroprzedsiębiorstwa oraz start-upy z terenu Metropolii Poznań (miasta Poznania, powiatu poznańskiego oraz gmin Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem), które notują sukcesy na rynku, cechuje je przedsiębiorczość, działalność społeczna, a także posiadają ciekawą ofertę oraz rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań.


Ideą konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej innowacyjnych podmiotów gospodarczych. W ubiegłych latach laureatami zostali m.in. Sushi and Food Factor – największy producent sushi w Europie, firma StethoMe – twórca pierwszego na świecie elektronicznego bezprzewodowego stetoskopu, czy Fabryka Mebli Biurowych MARO – znany w Polsce producent mebli. Mimo trwającej już 2 lata pandemii i zamieszania na rynkach międzynarodowych związanego z wojną w Ukrainie, przedsiębiorcy radzą sobie dobrze, wielu z nich decyduje się na wprowadzenie nowych, korzystnych rozwiązań.

Konkurs na stałe wpisał się już w kalendarz imprez gospodarczych w naszym regionie. Firmy, chętnie stają do udziału w tym konkursie. Mimo trudnej sytuacji i zamieszania na rynkach międzynarodowych, pytają o termin inauguracji konkursu. Chętnie zgłaszają się do udziału w tym konkursie, który ma już ustaloną „markę” pośród przedsiębiorców. Bo udział w tym przedsięwzięciu się opłaca. Przedsiębiorstwa te są mocniej rozpoznawalne na rynku, zapraszane są do udziału w krajowych i zagranicznych konferencjach, targach i misjach gospodarczych. Są synonimem naszej gospodarności i rzetelności.

Na zwycięzców poza tytułem czekają atrakcyjne nagrody. Startujących ocenia partner merytoryczny, firma Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp.k.
Co bardzo ważne, udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, a zgłoszenia można przesyłać do 15 kwietnia 2022. Formularze i szczegółowe informacje na stronie: www.pfpp.com.pl/lidermsp oraz pod numerem telefonu: 61 8418 826 w Starostwie Powiatowym w Poznaniu.

Formularz wraz z załącznikami można przesyłać także drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a następnie dokument „Oświadczenia kandydata do tytułu Poznański Lider Przedsiębiorczości", podpisany przez osobę uprawnioną, należy złożyć lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Biura Konkursu: Starostwo Powiatowe w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań, w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem - Konkurs o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości".

Organizator i patronat:
Jan Grabkowski, starosta poznański

Patronat merytoryczny:
Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp.k.

Fundatorzy Nagród:
Międzynarodowe Targi Poznańskie, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Fundacja UAM Poznański Park Naukowo-Technologiczny, Grant Thornton, Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej

Patroni medialni:
epoznan.pl, Gazeta Wyborcza, Radio Eska, Meloradio, Radio Emaus, Radio Wielkopolska, WTK