Jak rozpocząc działalność B+R - webinarium

23 czerwca odbędzie się webinarium dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć działalność B+R. Udział w spotkaniu "Innovation Coach – wsparcie firm w rozpoczęciu działalności B+R" jest nieodpłatny.

Webinarium skierowane jest do firm z sektora MŚP. Jego celem jest przedstawienie możliwości w ramach drugiej ścieżki instrumentu STEP, realizowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w partnerstwie z Centrum Projektów Badawczych Unii Europejskiej IPPT PAN. W wydarzeniu weźmie udział Marika Kowalska z Centrum Projektów Badawczych UE Instytutu Podstawowych Problemów Techniki PAN.

Organizator wydarzenia, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu poinformował, że podczas tzw. coachingu innowacji przedsiębiorca otrzyma bezpłatne wsparcie w formie analizy potencjału i potrzeb przedsiębiorstwa wykonanej przez eksperta branżowego, praktyczny plan działania w zakresie wprowadzania innowacji w firmie, a także wskazówki dotyczące możliwych źródeł dofinansowania w ramach funduszy europejskich.

Webinarium odbędzie się w czwartek 23 czerwca 2022 r. w godzinach od 11:00 do 12:00 online na platformie Zoom. Osoby zainteresowane udziałem powinny zgłosić się do 21 czerwca. Więcej informacji tutaj.