Podstawy sprzedaży w Internecie - webinar 23 kwietnia

Poznański Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na webinar "Podstawy sprzedaży w Internecie - wprowadzenie do e-commerce". Wydarzenie odbędzie się 23 kwietnia.

 Program:

1. Pierwsze kroki sprzedaży internetowej - podstawowe zagadnienia sprzedaży osobistej i sprzedaży biznesowej
2. Aspekty prawne w sprzedaży internetowej – nowe regulacje od 2023 r., w tym aspekty prawne ochrony e-konsumenta (cena, odstąpienie od transakcji, rękojmia), UOKIK, kasa fiskalna w e-sprzedaży, polityka prywatności, regulamin sprzedaży internetowej, zakaz geoblokady, obowiązek informacyjny, ograniczenia w sprzedaży części motoryzacyjnych i chemikaliów
3. Kontrole e-sprzedaży, w tym uprawnienia kontrolne Inspekcji Handlu, kontrole skarbowe e-sprzedaży
4. Prowadzenie promocji i marketing w e-commerce, ekomarketing w sprzedaży internetowej
5. Sprzedaż nierejestrowana w Internecie
6. Dropshiping - odpowiedzialność sprzedawcy za towar i dostawę

Prowadzącą spotkanie będzie Lidia Garczyńska-Szymkowiak, wieloletni doradca biznesowy i zawodowy w ośrodkach przedsiębiorczości i ośrodkach wsparcia ekonomii społecznej dla sektora MŚP, wykładowca akademicki, szkoleniowiec w zakresie aspektów prawnych oraz promocji i sprzedaży w Internecie.

Zgłoszenia można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Webinar odbędzie się z wykorzystaniem aplikacji Zoom.