Misja biznesowa do Wietnamu

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza chętnych do udziału w misji biznesowej do Wietnamu. Wyjazd ma się odbyć w listopadzie tego roku.

 Program misji w Wietnamie przygotowywany jest we współpracy z wieloletnim partnerem Krajowej Izby Gospodarczej, Wietnamską Izbą Przemysłowo – Handlową, Wietnamskim Zagranicznym Biurem PAIH-u w Ho Chi Minh oraz Ambasadą Rzeczypospolitej Polskiej w Hanoi. KIG prosi potencjalnych uczestników o informację odnośnie zainteresowania odjęciem współpracy na rynku wietnamskim, a tym samym udziałem w proponowanej misji.

Szczególnie zachęcane do kontaktu są firmy z sektora artykułów spożywczych i przetwórstwa rolno- spożywczego, sektora urządzeń medycznych, zielonych technologii oraz górniczo – wydobywczego.

KIG przypomniała, że kraje Azji Południowo-Wschodniej ponownie otwierają swoje granice dla partnerów zagranicznych po blisko dwóch latach izolacji.

"Pandemia COVID oraz szybko zmieniająca się sytuacja geopolityczna wywołują poważne zmiany w gospodarce światowej, powodując m.in. reorientację kontaktów biznesowych, zerwanie łańcuchów dostaw i zmianę kierunków współpracy. Wietnam otworzył się dla ruchu międzynarodowego w marcu tego roku, coraz więcej zagranicznych delegacji biznesowych udaje się do tego kraju w ramach misji gospodarczych" - podała Izba.

Zainteresowani udziałem proszeni są o wypełnienie do 15 czerwca ankiety znajdujacej się tutaj.

Więcej informacji:
Katarzyna Kaniewska
Biuro Współpracy z Zagranicą
tel. 48 22 630 97 07
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.