Nabór na targi żywności w Laosie

Ogłoszony został nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2020 r. na targach: LAOFOOD 2020 w Wientiane (Laos). Wpisane w obszar Inteligentnej Specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów” targi odbędą się w dniach 11 – 13 czerwca 2020 r.

LAOFOOD 2020 jest wiodącą międzynarodową wystawą żywności i napojów i gościnności w Laosie, która odbędzie się w Narodowym Centrum Kongresowym w Wientianie. Na targach zaprezentowane zostaną najnowsze produkty obejmujące mięso i drób, owoce i warzywa, mrożoną i przetworzoną żywność, produkty mleczne, napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz wiele innych kategorii.

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę na terenie Województwa Wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem Inteligentnych Specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”.

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem proszone są o złożenie dokumentów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zwykłą pocztą lub osobiście do Sekretariatu Departamentu Gospodarki UMWW, al. Niepodległości 34 pok. 547, do 23 stycznia 2020 r.

Dodatkowe informacje: Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
(tel. 61-626-6260, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Więcej informacji na temat targów na stronie: https://www.laofoodhotel.com/