Nabór na targi Gitex Global

Ruszył nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2022 r. na targi: GITEX GLOBAL 2022. Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-14 października 2022 r. w Dubaju.

Impreza kierowana jest jest m.in. do podmiotów posiadających rozwiązania z sektorów: Telecom & 5G, Education, Startups, Energy transition, Digital Cities X AI, Healthcare, Future Mobility, Martech, Cyber Security, Data economy, Metaverse, Gaming oraz Gitex zero.

Gitex Global to jedno z najbardziej wpływowych miejsc spotkań branży technologicznej na świecie, goszczące liderów myśli, twórców, innowatorów i twórców.

"Dzięki sześciu pokazom pod jednym dachem, programom konferencyjnym z ponad 1 tys. mówców, ekspertów, 4 tys. wystawcom i ponad 200 podmiotom rządowym ze 170 krajów, będziesz kroczyć obok gigantów technologicznych, kreatywnych start-upów i rewolucyjnych innowatorów" - zapraszają organizatorzy wydarzenia.

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę na terenie Województwa Wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem inteligentnej specjalizacji: „Rozwój oparty na ICT”.

Wiecej o targach: https://www.gitex.com/home

Dokumentacja zgłoszeniowa: https://www.umww.pl/nabor-na-targi-gitex-global-2022

Dodatkowe informacje: Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
(tel.: 61 626 62 52, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).