Zaproszenie na targi spożywcze w Hiszpanii

Rozpoczął się nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego na targi: Organic Food Iberia 2022. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2022 r. w Madrycie.

 Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę na terenie Wielkopolski, których działalność jest zgodna z obszarem inteligentnej specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów” oraz posiadają produkty z certyfikowaną żywnością i napojami ekologicznymi.

Jak podkreślają organizatorzy imprezy, sektor ekologiczny wybrał Madryt jako najlepszą lokalizację do zgromadzenia profesjonalistów z branży z całego świata. Uczestnicy targów będą mieli okazję poznać ponad 7000 profesjonalistów, ekspertów, producentów i dystrybutorów tej branży.

 Dodatkowe informacje: Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (tel. 61 62 66 270, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Wiecej informacji o targach: https://www.organicfoodiberia.com/en/